170,438 unikalne wizyty
O instytucji

Witamy w serwisie informacyjnym 

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grabowcu

Kierownik - Edyta Lisiuk

Nowy adres: ul. Kozia 2,  22-425 Grabowiec, pow. zamojski, woj. lubelskie

tel. (084) 651-22-60 

NIP – 919-13-66-431, REGON - 950003425 

Konto bankowe: 82 9644 1020 2006 2000 1267 0003 

PBS Zamość o/Grabowiec

e-mail: gops-grabowiec@neostrada.pl, poczta@gopsgrabowiec.pl,

www.gops.grabowiec.pl

Godziny pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grabowcu: 7:15 - 15:15

Statut Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grabowcu >>


Projekt "Droga do Sukcesu "

COVID 19

Szanowni Państwo,

 

 

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i koniecznością zachowania szczególnych środków ostrożności, mając na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grabowcu informuje, że w dalszym ciągu obowiązuje nakaz ZASŁANIANIA UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH (w tym w urzędzie i innych budynkach użyteczności publicznej). Ponadto przypominamy o zachowaniu 2-metrowej odległości od innych, która ma na celu minimalizowanie zagrożeń niekorzystnie wpływających na zdrowie oraz życie.

 

POWYŻSZYM ONZAJMIAMY, ŻE OSOBY NIESTOSUJĄCE SIĘ DO WYMAGANYCH ZALECEŃ NIE ZOSTANĄ OBSŁUŻONE !!!

 

Biorąc pod uwagę konieczność składania wniosków na dobry start (300 +) i świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy 2020/2021 jak również pomoc w formie obiadów na okres wrzesień – grudzień 2020 r. oraz inne wnioski skierowane do ośrodka pomocy, wprowadzono procedurę ograniczającą ryzyko zakażenia COVID-19. Zgodnie z w/w procedurą osoby zainteresowane nie będą mogły wchodzić do biur Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grabowcu, ul. Kozia 2 (I piętro budynku Ośrodka Zdrowia).

 

 

Wnioski na powyższe świadczenia należy pobrać w Ośrodku (dzwonkiem umieszczonym na drzwiach wejściowych z napisem GOPS należy wezwać pracownika) lub pobrać ze strony Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej  wniosek wypełnić w domu lub innym dogodnym miejscu, po czym wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się na parterze budynku. W celu usprawnienia prac należy dokonać wszelkich starań by wnioski zostały wypełnione prawidłowo, w przeciwnym wypadku interesanci będą wzywani osobiście (na wskazaną datę oraz godzinę), w celu poprawy błędów.  Może to wpłynąć na wydłużenie czasu rozpatrywania wniosku i wypłatę świadczenia w późniejszym terminie (szczególnie w przypadku świadczeń 300 +). W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wypełnieniem wniosku bądź dokumentów niezbędnych do ustalenia prawa do wnioskowanych świadczeń wskazany jest kontakt telefoniczny pod nr. (84) 65-12-260.

 

Gminny Ośrodek Pomoc Społecznej w Grabowcu informuje również, że na podstawie złożonych od 01.07.2019 r. wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+), świadczenie to zostało przyznane do 31.05.2021 r. Wobec powyższego nie ma konieczności składania wniosków o ustalenie prawa do ww. świadczenia w 2020 roku.

Koronawirus

INFORMACJA

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grabowcu informuje, że na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w okresie od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grabowcu zostaje zamknięty dla interesantów.

W myśl wytycznych określonych w ww. Rozporządzeniu załatwiane będą tylko sprawy pilne.

Wiele spraw można załatwić poprzez kontakt:

  • telefoniczny – 84 65 12 260

  • mailowy – poczta@gopsgrabowiec.pl

  • bądź przez ePUAP –

/GOPSGRABOWIEC/domyslna

/GOPSGRABOWIEC/SkrytkaESP

 

Jednocześnie informuje, że terminy wypłat świadczeń: z pomocy społecznej , rodzinnych, wychowawczych (500+), funduszu alimentacyjnego pozostają bez zmian.

 


Rozeznanie Rynku

W związku z realizacją projektu ” Droga do sukcesu”   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grabowcu zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie    treningu kompetencji społecznych i osobistych oraz treningu umiejętności zawodowych

Projekt " Droga do sukcesu"


      Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grabowcu w partnerstwie z fundacją I2 od miesiąca maja 2019 roku roku realizuje projekt pt.:” Droga do sukcesu” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Dobry Start (300+)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grabowcu informuje, że wnioski o ustalenie prawa do świadczenia dobry start (300 +) na okres zasiłkowy (2018/2019) będą przyjmowane:

- elektronicznie od 1 lipca 2018 r. do 30 listopada 2018 r. za pośrednictwem platformy Emp@tia empatia.mrpips.gov.pl oraz wybranych systemów bankowych,   
- tradycyjnie (w wersji papierowej) od 1 sierpnia 2018 r. do 30 listopada 2018 r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grabowcu przy ul. Koziej 2.

Terminy wypłat

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że od listopada 2016 ulegną zmianie terminy wypłat świadczeń rodzinnych oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego. Świadczenia wypłacane będą od 27 do 30 każdego miesiąca.

Projekt "Wszystko jest możliwe"

logo uni

       Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grabowcu od dnia 1 września 2016  do 31 października 2017 roku realizuje projekt pt.: ”Wszystko jest możliwe” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Organizacja Ośrodka
Statut
Strategia i programy
Pracownicy socjalni
Asystent Rodziny
Realizowane projekty
Zamówienia publiczne
Aktualności
RODO
FORMY POMOCY
Pomoc społeczna
Świadczenia Rodzinne
Fundusz Alimentacyjny
Rodzina 500+
Dobry start 300+
Dodatki mieszkaniowe
Dodatek energetyczny
Stypendia
Zespół Interdyscyplinarny
Zespół Interdyscyplinarny ds Przemocy w Rodzinie
BIP URZĘDU GMINY GRABOWIEC

Emp@tia

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 37
Najnowszy użytkownik: Deepclean
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Copyright © 2016. Administrator: Zbigniew Różański, e-mail: gops-grabowiec@neostrada.pl
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.02